TENNFÖREMÅL, 5 delar, bl a 2 skålar Edvin Ollers.

302656. TENNFÖREMÅL, 5 delar, bl a 2 skålar Edvin Ollers.

Skålar signerade Ollers höjd 7 respektive 12,5 cm.
Kanna Schreuder & Olsson Stockholm höjd 20 cm.
2 fat Schreuder & Olsson Stockholm diameter 32 cm.

Repor och slitage. En skål är graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 815