PARTI SILVER, 5 delar, pokaler, mugg samt skål på fot, 1900-tal. Vikt 368 gram.
30265. PARTI SILVER, 5 delar, pokaler, mugg samt skål på fot, 1900-tal. Vikt 368 gram.
3 prispokaler, höjd 6 - 7 cm, Danmark samt CGH.
Mugg, David Andersen, Norge, Höjd 6 cm.
Skål på fot med genombrutet lock, utländska stämplar, höjd 17 cm.
Bruksslitage, enstaka buckla. Gravyrer på prispokaler.