SOFFBORD SAMT PELARBORD, mahogny, sent 1900-tal.

302632. SOFFBORD SAMT PELARBORD, mahogny, sent 1900-tal.

Soffbordets längd 130, bredd 80, höjd 56 cm.
Pelarbordets längd 66, bredd 46, höjd 51.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 625