BYRÅ, delvis rotfanerad, 1800-tal.

30263. BYRÅ, delvis rotfanerad, 1800-tal.

Nyckel finns. Övre låda delar i tre fack.
Längd 90, bredd 47, höjd 100 cm.

Slitage. Skador. Senare ben. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 916