WIWEN NILSSON. RING MED BERGKRISTALL.

3026281. WIWEN NILSSON. RING MED BERGKRISTALL.

Sterlingsilver med baguetteslipad bergkristall, ca 15x10 mm, stämpelsignerad, Lund 1941, storlek 18 1/4.

Bruksslitage.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Tema

Crafoord Curated

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Tema

Crafoord Curated

Antal besök: 2 035