BIBLIOTEKSHYLLA med STEGE, 19/2000-tal.

302626. BIBLIOTEKSHYLLA med STEGE, 19/2000-tal.

Två delad biblioteksbokhylla med flyttbar stege. Skåp med dörrar och bakomliggande hyllplan i under delen. Hyllplan i den över. Svart bemålning. Längd 200, bredd 40 (45,5 vid steghållaren), höjd 250 cm.

Bruksslitage. Stötmärken. Repor. Fyra ordinarie hyllplan. Två senare i plywood. Några hyllplan bågnar. Dörrparen har slagit sig en aning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 089