KONFERENSSTOLAR, 30st, stapelbara, 19/2000-tal.

3026208. KONFERENSSTOLAR, 30st, stapelbara, 19/2000-tal.

Fast stoppad sits och rygg.
Sitthöjd ca 45cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fast stoppad sits och rygg.
Sitthöjd ca 45cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 222