SKOLPLANSCH, Germansk lantgård före folkvandringarna, Nordstedts, 1900-talets mitt.
302583. SKOLPLANSCH, Germansk lantgård före folkvandringarna, Nordstedts, 1900-talets mitt.
73x96 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
73x96 cm.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
1 110