SKOLPLANSCH, smådjur, Nordstedts, 1900-talets mitt.
302578. SKOLPLANSCH, smådjur, Nordstedts, 1900-talets mitt.
73x96 cm.
Slitage, smärre skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
73x96 cm.
Slitage, smärre skador.
Leiflers Auktionshus
757