SKOLPLANSCH Får, Nordstedts, 1900-talets mitt.
302576. SKOLPLANSCH Får, Nordstedts, 1900-talets mitt.
73x96 cm.
Slitage, smärre skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
73x96 cm.
Slitage, smärre skador.
Leiflers Auktionshus
1 572