SKOLPLANSCH Får, Nordstedts, 1900-talets mitt.

302576. SKOLPLANSCH Får, Nordstedts, 1900-talets mitt.

73x96 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

73x96 cm.

Slitage, smärre skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 705