STOLAR OCH BORD, 3 delar, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

302554. STOLAR OCH BORD, 3 delar, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

2 stolar, rygghöjd 92 cm.
Bord, höjd 64 cm, diameter 50 cm.

Bruksslitage.
Mindre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stolar, rygghöjd 92 cm.

Bruksslitage.
Mindre märken och repor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 752