Barvagn/serveringsvagn.

Barvagn/serveringsvagn.
3025325. Barvagn/serveringsvagn.

Barvagn/serveringsvagn, rotting/bambu,
Mått ca.: H. 67 cm, W. 67 cm, djup 49 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor och skav på platser, en rulle är lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 305