Böcker, 2 volymer, silver.

Böcker, 2 volymer, silver.
3025103. Böcker, 2 volymer, silver.

Tyra Borg; Guld- och silversmeder i Finland 1373-1873. Malmö 1977.

Upmark; Guld- och silversmeder i Sverige 1520-1850. Alb Bonniers 1943.
Proveniens; Aron Oskarsson, Finspång.

Smärre bruksslitage. Namn skrivet med blyerts i Upmark.

Tema

Aron Oskarsson del II

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Aron Oskarsson del II

Antal besök: 560