Fåtölj, plast, "Popptorp", IKEA, 2000-tal.

3025067. Fåtölj, plast, "Popptorp", IKEA, 2000-tal.

Design av K.Hagberg/M.Hagberg.
Formgjuten plast med lös sits i textil. Underliggande förvaring.
Höjd ca 65cm, sitthöjd ca 38cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 034