ÅKE MATTAS. Modell, signerad samt daterad -45, teckning.

3025013. ÅKE MATTAS. Modell, signerad samt daterad -45, teckning.

31x22 cm, 45x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Åke Mattas (1920–1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

31x22 cm, 45x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Åke Mattas (1920–1962)

Adress

Eteläranta 14
00130 Helsinki
Finland

Placering
Sali / Salen
Antal besök: 240