SKÅP, med vitrinöverdel, 19/2000-tal.

302475. SKÅP, med vitrinöverdel, 19/2000-tal.

Med två hyllplan i glas. Längd 97 bredd 36 höjd 185,5 cm.

Slitage och fanérskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fanérskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 887