BORDSLAMPOR, ett par, Kosta El-armatur, 1900-talets andra hälft.

302434. BORDSLAMPOR, ett par, Kosta El-armatur, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Höjd 48 cm.

Bruksslitage, märken, prislappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Höjd 48 cm.

Antal besök: 1 035