RING, 18K rödguld med malakit. Vikt 7,9 g.

302360. RING, 18K rödguld med malakit. Vikt 7,9 g.

Storlek 18.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 18.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 584