VINSTÄLL, trä, 1900-tal.

VINSTÄLL, trä, 1900-tal.
3023533. VINSTÄLL, trä, 1900-tal.

Djup 33 cm. Bredd 74 cm. Höjd 114 cm.

Mindre ytslitage. Lister med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 384