RAFAEL BOLUDA. Blyertsteckning.

3023085. RAFAEL BOLUDA. Blyertsteckning.

Sittande man. Signerad. 45,5x32 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 290