KARMSTOLAR, ett par, Carl Larsson/Gustaviansk-stil, 1900-talets första kvartal.

302288. KARMSTOLAR, ett par, Carl Larsson/Gustaviansk-stil, 1900-talets första kvartal.

Svartlackerade. Gul stoppad sits.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 772