LJUSSTAKE, "Jul", Gustavsberg, 1900-tal.

3022541. LJUSSTAKE, "Jul", Gustavsberg, 1900-tal.

Höjd ca: 23 cm.
Bredd ca: 23 cm.

Ytsmuts, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 23 cm.
Bredd ca: 23 cm.

Ytsmuts, bruksskick.

Antal besök: 447