HÄNGE i förgyllt silver besatt med fasettslipade granater.

302209. HÄNGE i förgyllt silver besatt med fasettslipade granater.

Hänge i förgyllt silver besatt med fasettslipade granater. Genombrutet fäste.
Vikt 2,3 gram.
Längd ca 25 mm.
Bredd 14 mm.
Stämplad: 830, AP.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 2,3 gram.
Längd ca 25 mm.
Bredd 14 mm.
Stämplad: 830, AP.

Bruksskick.

Antal besök: 2 757