TERRIN MED LOCK, silver, svenska importstämplar, 1900-tal. Vikt 662 gram.

30217. TERRIN MED LOCK, silver, svenska importstämplar, 1900-tal. Vikt 662 gram.

Dekor av blommor, hänklar i form av bevingade figurer.
Höjd 23 cm.

Bruksslitage. Ena hänkeln lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Antal besök: 1 003