DIVERSE FOTOGRAFIER samt VYKORT, med mera, 18/1900-tal.

302152. DIVERSE FOTOGRAFIER samt VYKORT, med mera, 18/1900-tal.

Mestadels i album.

Bruksslitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels i album.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 991