KAMERA OPTIK, Nikon 105/2.5, Nikon 28/2.0.

302133. KAMERA OPTIK, Nikon 105/2.5, Nikon 28/2.0.

Nikkor 105 s/n 794624, Nikkor-N 28 s/n 293869.

Bruksslitage, bländare fungerar, inga skador på linserna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 981