LEONARD WIEDH. Vinterlandskap, olja på duk, signerad samt daterad 1901.

302118. LEONARD WIEDH. Vinterlandskap, olja på duk, signerad samt daterad 1901.

74,5 x 32,5 cm.

Åldersslitage.
Krackeleringar finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

74,5 x 32,5 cm.

Åldersslitage.
Krackeleringar finnes.

Antal besök: 863