GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
3021134. GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

Stomme i teak och mässing.
Höjd ca 151 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar. Spricka i mässingsplåt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i teak och mässing.
Höjd ca 151 cm.

Antal besök: 180