SOFFBORD och LAMPBORD, 1900-talets andra hälft.

302083. SOFFBORD och LAMPBORD, 1900-talets andra hälft.

Soffbordets mått; längd 130, bredd 65, höjd 52 cm
Lambordets mått; längd 65, bredd 45, höjd 50 cm.

Slitage och repor ,brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 864