FICKUR, Avance Retard, Månfas, silver.

3020468. FICKUR, Avance Retard, Månfas, silver.

ca 51 mm
Vikt 87,8 gram.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Repor/märken/slitage. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 51 mm
Vikt 87,8 gram.

Antal besök: 899