ALTHORN.

ALTHORN.
3020176. ALTHORN.

I väska. Längd ca. 56 cm.

Slitage, bucklor, munstycke saknas.
Väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3020176. ALTHORN.

I väska. Längd ca. 56 cm.

Väska med skador.

Antal besök: 694