STIG JONZON. "Kustlandskap, Gärdslösa Öland", olja på pannå, signerad.

301998. STIG JONZON. "Kustlandskap, Gärdslösa Öland", olja på pannå, signerad.

45 x 36 cm.

Mindre slitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 36 cm.

Mindre slitage.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 943