BYRÅ, mahognyfanér, 1900-tal.

BYRÅ, mahognyfanér, 1900-tal.
301972. BYRÅ, mahognyfanér, 1900-tal.

Med 4 st lådor.
Märkt på baksida, 63959 6/459, mks(?).
Längd 50 cm.
Bredd 30 cm.
Höjd 68 cm.

Bruksslitage, slagmärken, smärre fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 4 st lådor.
Längd 50 cm.
Bredd 30 cm.
Höjd 68 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 738