PARTI TEXTILER, bl.a. dukar av Linne. 1900-tal.

301927. PARTI TEXTILER, bl.a. dukar av Linne. 1900-tal.

Div dukar bla röd Julduk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Div dukar bla röd Julduk.

Bruksslitage.

Antal besök: 778