SPEGLAR, ett par, senempire, 1800-talets mitt, en etikett märkt.

301918. SPEGLAR, ett par, senempire, 1800-talets mitt, en etikett märkt.

Bronserade och blåmålade. Ornament i metall. Höjd 55 cm.

Bruksslitage, något maskstungna, renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678