FICKUR, 3 st. Omega, 1900-tal.

301910. FICKUR, 3 st. Omega, 1900-tal.

2 st i silver 1 i vitmetall.

Slitage, skador, 2 st saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st i silver 1 i vitmetall.

Antal besök: 879