SVÄRD, 1700-TALETS.

SVÄRD, 1700-TALETS.
3018818. SVÄRD, 1700-TALETS.

Ett svärd från 1700-talet, med ett järnblad ovanför ett plåtskydd med trähandtag, 76cm långt blad är 60 cm långt.

rost, bucklor, varor, åldersrelaterade skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3018818. SVÄRD, 1700-TALETS.

Antal besök: 647