SKULPTURER, 2 st, träskurna , Kina, 1900-tal.

301880. SKULPTURER, 2 st, träskurna , Kina, 1900-tal.

2 st Skulpturer, höjd 10-17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 238