PUDERDOSOR, ETUI, 6 stycken, 1900-tal.

3018765. PUDERDOSOR, ETUI, 6 stycken, 1900-tal.

Bl a spegel i silver, 13x5 cm, dosor i förgylld metall mm, ca 7x6-8x8 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 237