SKRIVBORDSSTOL, brunt läder. Hillcrest.1900-tal.

30187. SKRIVBORDSSTOL, brunt läder. Hillcrest.1900-tal.

Snurr - och lutfunktion.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurr - och lutfunktion.

Slitage.

Antal besök: 7 988