LARS NORRMAN. Nakenmodell, färglitografi, signerad och numrerad 84/360.

301848. LARS NORRMAN. Nakenmodell, färglitografi, signerad och numrerad 84/360.

Bildyta 85 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 85 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 1 376