OIDENTIFIERAD JAPANSK KONSTNÄR, Kakemono. 1900-tal.

301805. OIDENTIFIERAD JAPANSK KONSTNÄR, Kakemono. 1900-tal.

Motiv av bambu. Bildyta 145 x 42 xm.

Veck och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Veck och slitage.

Antal besök: 1 137