AULIKKI BONDESSON. Gouache.

AULIKKI BONDESSON. Gouache.
3017988. AULIKKI BONDESSON. Gouache.

Abstrakt komposition. Signerad och daterad -01
48x68 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x68 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 592