LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft.

301791. LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft.

Möjligen Bertil Vallien.
Bredd 51, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen Bertil Vallien.
Bredd 51, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 016