Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CHRISTER FÅNG. "Smögen", akvarell, signerad.
301755. CHRISTER FÅNG. "Smögen", akvarell, signerad.
28 x 34 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 34 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
3 562