SEKRETÄR, rokokostil, 1930-tal.

30174. SEKRETÄR, rokokostil, 1930-tal.

Fanerad i alm och zebrano, handtag i utskuret trä, nyckel medföljer. Längd 89, bredd 45, höjd 102 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 527