VAS Sven Palmqvist, Orrefors, och SKÅL Paul Kedelv, Flygsfors.

301721. VAS Sven Palmqvist, Orrefors, och SKÅL Paul Kedelv, Flygsfors.

Vas signerad Orrefors p. u 3918, höjd 19 cm.
Skål, signerad Kedelv, Flygsfors -52. Längd 22,5 cm.

Slitage, smärre repor och bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 206