SPOTLIGHT, 365+Sända, IKEA, 2000-tal.

3017082. SPOTLIGHT, 365+Sända, IKEA, 2000-tal.

Längd ca 128+76 cm.

Bruksslitage, repor.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 128+76 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 884