Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
KEVORK ZABOUNIAN. "Väntan", litografi, signerad och numrerad 41/170.
301699. KEVORK ZABOUNIAN. "Väntan", litografi, signerad och numrerad 41/170.
63 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 49 cm.
Stadsauktion Sundsvall
3 531