TAKLAMPA, rotting och bambu, IKEA, 2000-tal.

3016955. TAKLAMPA, rotting och bambu, IKEA, 2000-tal.

Höjd ca 60 cm, diameter ca 60n cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 004